halki z tiulu

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LI-ZELL

1. Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.li-zell.pl jest firma:
Pracowni Krawieckiej Li-zell
Lidia Zellner
ul. Wrzesińska 50
62-020 Swarzędz
NIP 777-211-68-06
REGON 631019790

Działalność jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

2. Kontakt ze sprzedawcą telefoniczny +48 607 703 307 lub mailowy poczta@li-zell.pl

3. Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

4. Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC (Kodeksu Cywilnego) , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

5. Dostawy zamówień realizowane są poprzez Pocztę Polską.
Koszt dostawy na terenie Polski jest darmowy (wysyłką listem poleconym priorytetowym – dostawa w maksymalnie 48 godzin od dnia nadania), przy zamówieniu za pobraniem koszt dostawy wynosi 10 zł (wysyłką Paczka pobraniowa Pocztą Polską – dostawa w maksymalnie 48 godzin od dnia nadania).
6. Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

7. Konsument może zwrócić zamówiony produkt wciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. W tym celu musi wypełnić formularz zwrotu, który jest dołączony do zamówienia (może również pobrać formularz – link na dole strony) i dołączyć do przesyłki zwrotnej.
Paczkę zwrotną należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską, listem poleconym. Opłata za list polecony zostanie doliczona do przelewu zwrotnego. W ten sposób koszt zwrotu poniesie sprzedawca. 

8. Miejscem składania reklamacji i zwrotów jest siedziba firmy wymieniona w punkcie 1. Procedura gwarancyjna zakłada, że klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie towaru w trybie niezgodności towaru z umową (formularz reklamacyjny znajduje się na dole strony).

9. Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów i jej przyjęcie przez sklep internetowy za pomocą formularza na stronie sklepu.

10. Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.

11. Cena jest wiążąca dla obu stron w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu zawiera koszt przesyłki listem poleconym priorytetowym. Termin realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu poprawnie złożonego zamówienia do momentu nadania paczki, nie dłużej jednak niż 30 dni.

12. Usługodawca (sklep) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

13. Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zabrania się klientowi umieszczania na stronach sklepu (np. formularz opinii o produktach) treści o charakterze bezprawnym.

14. Klient/Odbiorca akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywania informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z punktu 13.

15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 09-10-2016 i w przyszłości może ulec zmianie. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i  innych ustaw.